Про нас

Інтернет-магазин "Акватеремок" пропонує якісне обладнання для Акваріумістики, Тераріумістики та ставків.
У нас Ви завжди зможете купити: Акваріуми, тераріуми, акваріумні фільтри, світильники для акваріумів та тераріумів, нагрівачі для акваріумів та тераріумів, акваріумну хімію, помпи та насоси для акваріумів та ставків, корма для риб та рептилій та багато іншої продукції від відомих світових брендів таких як AQUA-NOVA, AQUAFOREST, AQUARIO, ATG LINE, CAMOZZI, COLLAR, EHEIM, FERPLAST, KOMODO, REPTI-ZOO, SCHEGO, TERRARIO, U.S.AQUA, WACOOL, YUSEE, ZOOLEK та багато інших.

Чому ми?

- Ми професіонали своєї справи. На відміну від багатьох інтернет-магазинів, наш виник з команди ентузіастів що люблять живу природу. Ми з дитинства захоплено спостерігали за жителями живих куточків та набирались досвіду утримуючи власних домашніх улюбленців і з часом дитяче захоплення переросло в професійний інтерес. Тепер ми готові поділится своїм досвідом з Вами.

- Ми не продаємо Вам просто "товар", а допомагаємо втілювати в життя Вашу мрію з облаштування куточка живої природи у Вашій оселі. Ми ніколи незапропонуємо Вам купівлю непотрібних дорогих товарів, а максимально якісно проконсультуємо та запропонуємо оптимальні варіанти, що максимально задовільнятимуть Вашим потребам.

- Ми пропонуємо Вам вигідні ціни та хороший асортимент.

- Ми пропонуємо Вам лише оригінальні товари, що гарантує високу якість продукції.

- Ми здійснюємо доставку по всій Україні.

- І головне - ми любимо свою справу і тому хочемо щоб Ви отримували лише радість від куточків живої природи у себе вдома.