Добриво AQUATER "Мікро+"100 мл

Новинка
Артикул:
aqtrmicro100
Виробники
AQUATER


30.00 грн.


Мікро добриво для акваріумних рослин "AQUATER Мікро+ " розроблене для використання в ремінералізованій та в звичайній водопровідній воді. Добриво містить усі найнеобхідніші мікроелементи, що необхідні для здорового росту та насиченого кольору рослин. В якості хелаторів використані лише натуральні складові, такі як амінокислоти, карбонові кислоти циклу Кребса, полікарбонові кислоти та ін хелатуючі агенти.  Добрива "AQUATER Мікро+" не містять синтетичних хелаторів таких як Трилон та ЕДТА що з часом здатні накопичуються в акваріумі, та можуть стати причиною незасвоєння рослинами кальцію або інших елементів блокуючи їх. Натомість, натуральні органічні кислоти, що містяться в "AQUATER Мікро+" не мають таких недоліків та повністю споживаються рослинами та мікроорганізмами. Для кращого засвоєння мікроелементів та додаткової стимуляції росту рослин в склад добрив "AQUATER Мікро+" додатково включені різноманітні фітостимулятори та вітаміни.

Застосування та дозування:
Добрива додаються щоденно перед увімкненням світла в акваріумі з розрахунку 1 мл. на 100л. акваріумної води для середньо засаджених акваріумів зі звичайним освітленням, без CO2. Для форсованих травників (з потужним світлом та CO2) з щільною посадкою рослин дозування може бути збільшене до 5 мл./100 л (максимальна рекомендована доза). Вищенаведені рекомендації є умовними, тому остаточне дозування підбирається індивідуально залежно від потреб рослин в мікроелементах.

Умови зберігання:
Зберігати у щільно закоркованій ємності в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°С. Уникати попадання на слизові оболонки. Після використання вимити руки. Не використовувати в їжу.
Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.

Склад: 

  • - Залізо 2 г./л.
  • - Марганець – 0,75 г./л.
  • - Бор – 0,1 г./л
  • - Мідь - 0,03 г./л
  • - Молібден – 0,025 г./л
  • - Цинк – 0,011 г./л
  • - Органічні кислоти
  • - Вітаміни
  • - Фітостимулятори
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Умови доставки та оплати

Ми доставляємо товари перевізником "Нова пошта". Відправлення товарів відбувається на протязі 3-х робочих днів з моменту оплати, зазвичай в день оплати або на наступний.

Схожі товари
Новинка
Добриво AQUATER "Макро+" 100 мл
Добриво AQUATER "Макро+" 100 мл
Добриво для акваріумних рослин AQUATER "Макро+" містить усі необхідні макроелементи для акваріумних рослин, таких як Калій, А..
30.00 грн.
Новинка
Набір добрив AQUATER "Макро+", "Мікро+" та ремінералізатор осмосу
Набір добрив AQUATER "Макро+", "Мікро+" та ремінералізатор осмосу
Універсальний набір добрив та мінералів для невеличкого акваріуму травника. Цього набору вистачить на ремінералізацію 500 л. осмот..
1
90.00 грн.
Новинка
Мікроелементи для рослин Aquaforest AF Micro 200мл
Мікроелементи для рослин Aquaforest AF Micro 200мл
Регулярне внесення Aquaforest AF Micro забезпечує оптимальний рівень необхідних поживних мікроелементів для всіх видів акваріумних..
206.00 грн.
Новинка
Макроелементи для рослин Aquaforest AF Macro 200мл.
Макроелементи для рослин Aquaforest AF Macro 200мл.
Aquaforest AF Macro 200мл. являє собою склад макроелементів, необхідних для правильного росту і розвитку акваріумних рослин.Точно ..
206.00 грн.
Новинка
Залізо Fe2+ Aquaforest AF Iron Boost 200мл
Залізо Fe2+ Aquaforest AF Iron Boost 200мл
Aquaforest AF Iron Boost 200мл містить концентровану дозу легко засвоюваного заліза Fe2 + для акваріумних рослин.Залізо бере участ..
206.00 грн.