Грунт для акваріума Aquario Neo Soil Plant 8л

Новинка
Артикул:
neo-soil-plant-8
Виробники
AQUARIO
EAN:
8809702870131
1377.00 грн.

Aquario Neo Soil Plant 8л створений з ідеальними умовами для рослинного акваріума. Субстрат має багато особливостей, які підтримують належний pH, KH і GH води. Крім того, він має багатий склад, що сприяє росту рослин.

Ці дві переваги обумовлені спеціальними двокомпонентними подрібненими гранулами, які містять різні типи грунту.
Гранули покриті спеціальною спеченной глиною, яка запобігає руйнуванню гранул і забезпечує чудовий захист грунту, що міститься всередині, від фрагментації і високого тиску переважаючого у великих акваріумах.

Чудова якість води і багатий склад грунту покращують і прискорюють ріст рослин. Це покращує клітинну структуру рослини, зміцнюючи його стан і прискорює трансформацію клітин, значно збільшуючи виживаність свіжо посаджених рослин в умовах in vitro, які зазвичай не пристосовані до життя в повному зануренні у воду.

Грунт формує стабільну якість води всього через 7 днів після затоплення. Завдяки особливій структурі грунту різних сортів, всередині куль, цей ґрунт має меншу вагу і відмінний фільтруючий ефект.

Крім зниження значення pH і жорсткості води, цей ґрунт також володіє іншими позитивними властивостями.
Наприклад, бактерії вже присутні в грунті, вони активуються, коли грунт вступає в контакт з водою. Бактерії переробляють шкідливі речовини, які можуть завдати шкоди креветок або риби.

Швидке зростання бактерій можливий завдяки середовищі всередині гранул, середовища для аеробних і анаеробних нитрифицирующих бактерій. Процес дозрівання акваріума набагато швидше і стабільніше завдяки цим особливостям.
Мікроскопічні отвори в покритті кульок збільшують їх поверхню і тим самим збільшують середовище проживання інших важливих бактеріальних штамів.

На відміну від інших субстратів, NEO Soil також володіє адсорбційним ефектом, забезпечуючи відмінну прозорість води.

Гранули розміром 3 мм. обєм 8л.

Ми пропонуємо великий вибір товарів категорії Ґрунти, декорації та ін виробництва AQUARIO. Ви завжди можете купити Грунт для акваріума Aquario Neo Soil Plant 8л з доставкою по Україні в інтернет-магазині "Акватеремок", Щоб купити Грунт для акваріума Aquario Neo Soil Plant 8л та безліч інших зоотоварів, оформлюйте замовлення на нашому сайті і Ви гарантовано отримаєте відмінний товар в найкоротші терміни і за мінімальною ціною. Зателефонувавши за номером 097 948 44 77 Ви завжди отримаєте професійну консультацію з питань вибору зоотоварів та іншого обладнання.
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Умови доставки та оплати

Ми доставляємо товари перевізником "Нова пошта". Відправлення товарів відбувається на протязі 3-х робочих днів з моменту оплати, зазвичай в день оплати або на наступний.

Схожі товари
Новинка
Грунт для акваріуму Yokuchi Jiban Soil 10л
Грунт для акваріуму Yokuchi Jiban Soil 10л
Yokuchi Jiban Soil  - повноцінний субстрат для прісноводних акваріумів.У створенні Jiban Soil взяли участь висококласні фахів..
998.00 грн.
Новинка
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 BAS_DOL 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 BAS_DOL 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для аквариуму Aqua Nova NCG-5 BAS/DOL 5-10мм 5кг 3л. Роль грунта в аквариумі, навіть якщо в нього немає рослин, має не тільк..
162.00 грн.
Новинка
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 BASALT 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 BASALT 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для аквариуму Aqua Nova NCG-5 BASALT 5-10мм 5кг 3л. Роль грунта в аквариумі, навіть якщо в нього немає рослин, має не тільки..
157.00 грн.
Новинка
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 DOLOMITE 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 DOLOMITE 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для аквариуму Aqua Nova NCG-5 DOLOMITE 5-10мм 5кг 3л. Роль грунта в аквариумі, навіть якщо в нього немає рослин, має не тіль..
157.00 грн.
Новинка
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 SAND 5кг 3л.
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 SAND 5кг 3л.
Грунт для аквариуму пісок Aqua Nova NCG-5 SAND 5кг 3л. Роль грунта в аквариумі, навіть якщо в нього немає рослин, має не тільки де..
157.00 грн.