Грунт для акваріуму Yokuchi Jiban Soil 10л

Новинка
Артикул:
jiban-soil
Виробники
Різне
EAN:
5903137560049
998.00 грн.

Yokuchi Jiban Soil  - повноцінний субстрат для прісноводних акваріумів.
У створенні Jiban Soil взяли участь висококласні фахівці в галузі хімії, біології та екологічної інженерії. При виробництві Jiban Soil використовується сировина найвищої якості природного походження. Cубстрат призначений для високотехнологічних акваріумів з інтенсивним освітленням і подачею CO2. Унікальний виробничий процес дозволяє зберігати усі природні властивості використаних при виробництві субстратів. Завдяки революційній технології формування і спікання була створена однорідна і пориста матриця, яка є ідеальним середовищем для розвитку мікроорганізмів і кореневої системи рослин. Мікроорганізми залишаються в симбіозі з рослиною, забезпечуючи ідеальний ріст та зовнішній вигляд. Використання субстрату забезпечує довгострокове надходження поживних і биостимулюючих речовин в акваріум. Додатковою перевагою є велика іонообмінна ємність, яка ідеально стабілізує параметри води, знижує загальну і карбонатну твердість, коригує pH, тим самим створюючи ідеальні умови для розведення як рослин, так і тропічних риб з слабокислих водних біотопів.

Інструкції по застосуванню:
Субстрат готовий до використання, його не можна мити. У нещодавно запущеному акваріумі покрийте нижню поверхню Jiban Soil товщиною не менше 6 см

Змочіть субстрат великою кількістю води і залиште приблизно на 30-45 хвилин. Обережно розмістіть рослини за допомогою пінцета, зануривши їх коріння в субстрат. Протягом перших 4 тижнів рекомендується підміна 25-50% води два рази на тиждень, поки акваріум не стабілізується. При першому наповненні акваріума і зміні води її параметри через деякий час стабілізуються. Рекомендується використовувати воду зворотного осмосу з додаванням мінерального мінералізатора. Допускається використання водопровідної води загальною жорсткістю не більше 20 dH, але тоді підкладка швидше втрачає свої іонообмінні властивості.

Ми пропонуємо великий вибір товарів категорії Ґрунти, декорації та ін виробництва Різне. Ви завжди можете купити Грунт для акваріуму Yokuchi Jiban Soil 10л з доставкою по Україні в інтернет-магазині "Акватеремок", Щоб купити Грунт для акваріуму Yokuchi Jiban Soil 10л та безліч інших зоотоварів, оформлюйте замовлення на нашому сайті і Ви обов'язково отримаєте відмінний товар в найкоротші терміни і за мінімальною ціною. Зателефонувавши за номером 097 948 44 77 Ви завжди отримаєте професійну консультацію з питань вибору зоотоварів та іншого обладнання.
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Умови доставки та оплати

Ми доставляємо товари перевізником "Нова пошта". Відправлення товарів відбувається на протязі 3-х робочих днів з моменту оплати, зазвичай в день оплати або на наступний.

Схожі товари
Новинка
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 BAS_DOL 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 BAS_DOL 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для аквариуму Aqua Nova NCG-5 BAS/DOL 5-10мм 5кг 3л. Роль грунта в аквариумі, навіть якщо в нього немає рослин, має не тільк..
162.00 грн.
Новинка
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 BASALT 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 BASALT 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для аквариуму Aqua Nova NCG-5 BASALT 5-10мм 5кг 3л. Роль грунта в аквариумі, навіть якщо в нього немає рослин, має не тільки..
157.00 грн.
Новинка
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 DOLOMITE 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 DOLOMITE 5-10мм 5кг 3л.
Грунт для аквариуму Aqua Nova NCG-5 DOLOMITE 5-10мм 5кг 3л. Роль грунта в аквариумі, навіть якщо в нього немає рослин, має не тіль..
157.00 грн.
Новинка
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 SAND 5кг 3л.
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 SAND 5кг 3л.
Грунт для аквариуму пісок Aqua Nova NCG-5 SAND 5кг 3л. Роль грунта в аквариумі, навіть якщо в нього немає рослин, має не тільки де..
157.00 грн.
Новинка
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 RIVER 0,8-1,2мм 5кг 3л.
Грунт для акваріума Aqua Nova NCG-5 RIVER 0,8-1,2мм 5кг 3л.
Грунт для аквариуму річкова голька Aqua Nova NCG-5 RIVER 0,8-1,2мм 5кг 3л. Роль грунта в аквариумі, навіть якщо в нього немає росл..
157.00 грн.