Ремінералізатор осмосу для акваріума з рослинами та креветками Aquater GH+

Новинка
Артикул:
rem-gh+
Виробники
AQUATER


100.00 грн.Спеціально збалансована суміш мінеральних солей для ремінералізації води після очищення системами зворотнього осмосу.
Даний ремінералізатор розроблений спеціально для акваріумів з рослинами та креветками, тому містить важливі для них компоненти такі як кальцій та магній. Та на відміну від інших мінералізаторів не містить шкідливих речовин таких як хлориди та натрій.  Ремінералізатор не впливає на показники pH та kH тому може бути застосований при утриманні креветок neocaridina heteropoda (креветки чері, сакура та ін.). Також можна використовувати при утриманні м'яководних креветок наприклад Caridina cantonensis (кристали тигри та подібні).  Спосіб застосування та дозування:
Кожні 2,1 грами ремінералізатора на 10 л. води додає 6 gH.

Для максимально якісного розчинення мінералів необхідно відважити на вагах потрібну кількість ремінералізатора та попередньо розчинити в меншій ємності з водою. Іінтенсивно перемішуючи ложкою або пластиковою лопаткою повільно вносимо ремінералізатор в воду та перемішуємо декілька хвилин. Після чого потрібно вилити цей розчин в основну ємність з підмінною водою (не в акваріум) та ще раз ретельно перемішати. Підмінну воду вливаємо в акваріум разом з осадом. Допускається тимчасове помутніння води, яке швидко минає після повного розчинення мінералів. Повне розчинення мінералізатора відбувається протягом півгодини за умови інтенсивної фільтрації води. Загальна твердість води змінюється одразу після повного розчинення ремінералізатора. 
Також допускається розчинення ремінералізатора одразу в ємності з підмінною водою але тоді процес повного розчинення може зайняти більше часу.
При використанні ремінералізатора рекомендуємо контролювати параметри води спеціальними тестами.
Ремінералізатор рекомендований для акваріумів "травників" та креветочників з інтенсивною фільтрацією.

Зберігати в сухому місці в щільно закоркованій ємності при кімнатній температурі.
Термін зберігання не обмежений.
При виготовленні мінералізатору використовуються виключно  якісні компоненти європейського виробництва лабораторної чистоти.
Склад: Солі кальцію та магнію.

Відгуків: 2
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Юрій
23.06.2021
Раніше використовував січем еквілібріум, за рекомендацією знайомого спробував цей, результатом задоволений на всі 100% абсолютно ні чим не відрізняється окрім ціни.
Сергей
11.06.2021
Переваги
хорошое качество. низкая цена.
Недоліки
растворяется чуть дольше чем салтишримп, но не считаю это существенным недостатком.
Коментар
Отличный недорогой реминерализатор, рекомендую!
Відповідь адміністрації:
Дякуємо за Ваш відгук

Умови доставки та оплати

Ми доставляємо товари перевізником "Нова пошта". Відправлення товарів відбувається на протязі 3-х робочих днів з моменту оплати, зазвичай в день оплати або на наступний.

Схожі товари
Новинка
Засіб від водоростей в ставку EHEIM algenFREI 500мл
Засіб від водоростей в ставку EHEIM algenFREI 500мл
Знищує водоростей EHEIM algenFREI 500ml 4861510 для садового ставка на основі сульфату міді.Швидко і надійно бореться з усіма вида..
582.00 грн.
Новинка
Зниження PH Aquaforest AF minus pH 200мл
Зниження PH Aquaforest AF minus pH 200мл
Aquaforest AF minus pH 200мл швидко і просто створює сприятливі умови для багатьох видів акваріумних риб.Кислотність води (PH) впл..
206.00 грн.
Новинка
Кондиціонер для води Aquaforest AF Water Conditioner 200мл
Кондиціонер для води Aquaforest AF Water Conditioner 200мл
Aquaforest AF Water Conditioner 200мл. препарат для миттєвої підготовки водопровідної води перед безпосереднім використанням в акв..
228.00 грн.
Новинка
Зниження нітратів Aquaforest AF Life Essence 200мл
Зниження нітратів Aquaforest AF Life Essence 200мл
AF Life Essence це високоякісний препарат, що містить нітрифікуючі бактерії сімейства Nitrospirae і Nitrobacter. Спеціально відібр..
230.00 грн.
Новинка
Кондиціонер для води Aquaforest AF Water Conditioner 2л
Кондиціонер для води Aquaforest AF Water Conditioner 2л
Aquaforest AF Water Conditioner 2л. препарат для миттєвої підготовки водопровідної води перед безпосереднім використанням в акварі..
1023.00 грн.