Засіб для догляду за водою (коагулянт) Rikka Прозора вода (WT-151)

Новинка
Артикул:
sk5-WT-151
Виробники
Rikka
EAN:
4820189050100


45.00 грн.


«Прозора вода» - кондиціонер призначений для швидкого усунення мутності акваріумної води та очищення води на хімічному рівні. Усуває всі види часток, що не затримуються фільтром, зв’язує органічні речовини, фосфати та бактерії, зменшує ХПК та БПК. Після застосування кондиціонеру «Прозора вода», акваріумна вода стає абсолютно прозорою та придатною для утримання риб. Осад, що утворився видаляється за допомогою фільтру і сифону.
Препарат можна застосовувати як для обробки води в діючому акваріумі, так і для підготовки водопровідної води, в комплексі з препаратами «Амоклін», «Фосфоклін» та «Хлороклін».

ВИКОРИСТАННЯ: Додати 5 мл кондиціонера на кожні 50 л акваріумної води в зону з хорошою циркуляцією. Перевищення дози не рекомендовано. В рекомендованих кількостях безпечний для риб та рослин.
Використовувати лише при значенні рН більше 7,2 і карбонатної жорсткості вище 3°dKH.

Термін придатності: 36 місяців.

Об'єм: 100 мл.

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015.

Ми пропонуємо весь асортимент акваріумної хімії виробництва Rikka.
В інтернет-магазині "Акватеремок" Ви завжди можете купити Засіб для догляду за водою Rikka Прозора вода (WT-151) з доставкою по м. Київ та Україні,
Оформіть замовлення на нашому сайті або зателефонуйте нам по телефону (097) 948 44 77
Купіть Засіб для догляду за водою Rikka Прозора вода (WT-151) у нас Ви отримаєте якісний товар в найкоротші терміни і за цікавою ціною.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Умови доставки та оплати

Ми доставляємо товари перевізником "Нова пошта". Відправлення товарів відбувається на протязі 3-х робочих днів з моменту оплати, зазвичай в день оплати або на наступний.

Схожі товари
Новинка
Засіб для догляду за водою Rikka Прозора вода ультра (WT-152)
Засіб для догляду за водою Rikka Прозора вода ультра (WT-152)
«Прозора вода ультра» - кондиціонер призначений для швидкого усунення мутності акваріумної води та очищення води на хімічному рівн..
49.00 грн.
Новинка
Засіб для догляду за водою Rikka Фосфоклін (WT-131)
Засіб для догляду за водою Rikka Фосфоклін (WT-131)
«Фосфоклін» - кондиціонер призначений для швидкого усунення надлишку фосфатів з акваріумної води. Викликає утворення «важкого» оса..
35.00 грн.
Новинка
Засіб проти водоростей Rikka Фосфоклін (Р-103)
Засіб проти водоростей Rikka Фосфоклін (Р-103)
"Фосфоклін" - ефективний і безпечний засіб для швидкого видалення фосфатів та фосфору з води прудів та ставків. Запобігає утворенн..
240.00 грн.
Новинка
Засіб для догляду за водою Rikka Хлороклін (WT-141)
Засіб для догляду за водою Rikka Хлороклін (WT-141)
«Хлороклін» - кондиціонер призначено для швидкої нейтралізації хлору, хлорамінів та важких металів, що містяться у водопровідній в..
37.00 грн.
Новинка
Засіб для догляду за водою Rikka Швидкий старт (WT-1711)
Засіб для догляду за водою Rikka Швидкий старт (WT-1711)
Rikka “Швидкий старт” - засіб спеціально розроблений для підготовки водопровідної води, перед використанням її в акваріумі. При до..
24.00 грн.